Ви перебуваєте на території бойових дій або тимчасово окупованій території

Ви перебуваєте на безпечній території в Україні

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через: портал Дія   або шляхом подання заяви через онлайн-форму  наш чат-бот 

2. Якщо на час подання заяви про надання (поновлення) статусу безробітного або призначення (поновлення) виплати допомоги по безробіттю ви є внутрішньо переміщеною особою або особою, яка перебуває на територіях, на яких ведуться бойові дії, у якої не розірвані трудові відносини (крім осіб, які були керівниками підприємств, установ, організацій всіх форм власності, а також особами, які обіймають виборні посади) така особа має право припинити такий трудовий договір в односторонньому порядку, подавши безпосередньо до обраного вами центру зайнятості заяву на ім'я роботодавця про припинення трудового договору.Завантажити заяву можна тут:

1. Здійсніть онлайн-реєстрацію через портал Дія  або оберіть на мапі зручний центр зайнятості, що працює.

2. Підготуйте перелік необхідних документів. З ним можна ознайомитись тут.

3. Співпрацюйте з Вашим кар'єрним радником щодо пошуку роботи.

 

 

 

СТАТУС БЕЗРОБІТНОГО НАБУВАЄТЬСЯ В УСТАНОВЛЕНОМУ ЗАКОНОДАВСТВОМ ПОРЯДКУ

 У разі бажання припинити статус Ви можете подати заяву через Портал Дія  наш чат-бот , або звернутись особисто до центру зайнятості. Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється.     

ВИ ВИЇХАЛИ ЗА КОРДОН

1. Зареєстрованому безробітному необхідно обов'язково зв’язатись із Вашим кар’єрним радником та повідомити про  перебування за кордоном або намір виїхати.  У разі перебування зареєстрованого безробітного у період реєстрації за межами України одноразово понад 14 календарних днів або сукупно понад 60 календарних днів протягом року (крім документально підтверджених випадків, пов'язаних з виїздом зареєстрованого безробітного за кордон на лікування (у тому числі членів його сім'ї) або у зв'язку із смертю близьких родичів, нещасним випадком, що стався за кордоном із зареєстрованим безробітним або членами його сім'ї, відсутністю транспортного сполучення та можливості поверненняв Україну у зв'язку з карантином, надзвичайною ситуацією, надзвичайним станом або іншими обмежувальними заходами, що введені країною або транспортною компанією) реєстрація припиняється.   

2.  Щоб припинити реєстрацію в Державні службі зайнятості, Вам необхідно заповнити форму онлайн через портал Дія  або через наш чат-бот . Після подання заяви реєстрація в службі зайнятості припиняється автоматично. 

3. В разі повернення в Україну Ви зможете звернутися до служби зайнятості для отримання послуг відповідно до чинного законодавства.

 

Наші контакти в соцмережах:   

"Гаряча лінія" Державної служби зайнятості: 0800 33 70 20.

Онлайн-підтримка через наш чат-бот в  @DCZ_worknow bot

     Реєстрація у службі зайнятості онлайн

     Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

 


     Права та обов’язки зареєстрованих безробітних


    Правила взаємодії безробітних із центром зайнятості у період карантину


    Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу


    Питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період воєнного стану


    Порядок надання допомоги по безробіттю