Освіта:

Здобула вищу освіту у Київському міжнародному університеті цивільної авіації. Отримала ступінь бакалавра за напрямом підготовки «Електронні апарати» і ступінь магістра за спеціальністю  «Біотехнічні та медичні апарати і системи».

Навчалась у Школі ринкової економіки, за спеціальністю «Бухгалтер» з подальшим підвищенням кваліфікації за спеціальністю «Бухгалтер-економіст». Пройшла післядипломне підвищення кваліфікації у ВНЗ «Університет економіки та права «КРОК» за спеціальністю «Керівник проектів та програм». Наразі продовжує здобувати освіту в Академія праці, соціальних відносин і туризму за напрямком PHD «Соціальна робота».

Пройшла навчання в міжнародному навчальному центрі Міжнародної Організації Праці за напрямками: «Цілі сталого розвитку: політика профспілок, національні та регіональні плани дій для Європи та Центральної Азії», «Посилення захисту та сприяння справедливому та ефективному управлінню трудовою міграцією», «Недопущення насильства та домагань: психологічна безпека на роботі та мінімізація психосоціальних ризиків».

Випускниця програми International Visitor Leadership Program (Бюро з питань освіти та культури Державного Департаменту США) щодо протидії торгівлі людьми та підтримки жертв торгівлі людьми.

Громадська діяльність:

Заступник голови Правління Фонду соціального страхування України 2021 – 2023 рр., членкиня Громадської ради при Комітеті Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 2015-2019 рр., членкиня Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС 2015-2019 рр., робоча група «Зайнятість, соціальна політика, рівні можливості та здоров’я».

17 серпня 2023 року обрана головою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.