Вбудована мініатюра для Про "Освітній портал" Державної служби зайнятості

Безліч корисної інформації щодо пошуку роботи та започаткування власної справи і все це на одному сайті "Освітній портал" ДСЗ

Обирайте рубрику, яка вас цікавить – читайте, переглядайте відео та мерщій до нової роботи!

Більш детально у сюжеті на Телеканалі "402" від 13.01.2020 року.

14.01.2020
Вбудована мініатюра для Рівненський ЦПТО ДСЗ готує спеціалістів для ІТ- сфери

Для України такий досвід є унікальним,  вперше роботодавець ІТ-компанії звернув свою увагу на зареєстрованих безробітних, адже раніше такі спеціальності опановували лише у вишах та на спеціалізованих курсах.

20.12.2019
Вбудована мініатюра для Із будівельника у барбери

Кілька років тому через травму руки Віталій був змушений шукати собі нову професію. Хлопець звернувся до Черкаської служби зайнятості, за сприяння якої пройшов перукарські курси.

17.10.2019
Вбудована мініатюра для Підприємцем стати просто

"Підприємцем стати просто", - так вважають у Миколаївському обласному центрі зайнятості! Три бізнес-ідеї та три історії успіху. Більш детально в сюжеті ТРК НІС-ТВ.

02.09.2019
Вбудована мініатюра для Профорієнтація школярів триває і влітку

Рятувальник! Скільки мужності в цьому слові та в людях, які допомагають у найскладніших життєвих ситуаціях. Докладніше про професію рятувальника в сюжеті:

20.08.2019
Вбудована мініатюра для Як колишній АТОвець започаткував власну справу?

«Головне не гнатися за надприбутками, люди це відчувають, а працювати щиро та з душею, тоді буде віддача», – так вважає успішний підприємець із Козятина Олексій Каратєєв. Сьогодні Олексій – власник піцерії із символічною назвою "ArmAto Pizza", котра розташована в центрі Козятина, що на Вінниччині. Як Олексію вдалося започаткувати власну справу, дивіться в сюжеті ТРК "Вінниччина"

05.07.2019