Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Знайомство зі світом професій триває

Горохівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості презентує професію бджоляр.

Хто ж цей майстер медових справ? Кому до душа робота на пасіці?

Якщо ви полюбляєте мед, а бджолині жала вас не лякають – це відео саме для вас!

Приємного перегляду.

05.10.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Хто такий сировар? Які тонкощі виготовлення сиру? Уявіть собі невеличку сироварню, у якій працює вся родина і виготовляє сир за старовинним сімейним рецептом, так, як сто чи навіть двісті років тому робили це прапрабабусі. Така продукція особливо цінна, оригінальна й скуштувати чи придбати її можна лише в певній місцевості. Такий сир нині називають модним словом «крафтовий», тобто виготовлений за авторською методикою, власноруч і в невеликій кількості.

Який же процес виготовлення сиру, що потрапляє на полички супермаркетів? Про це розкажуть наші колеги з Іваничівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості, які взяли участь у челленджі #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT.

30.09.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Ні для кого не секрет, що зачіска відіграє важливу роль у формуванні неповторного образу – як для чоловіка, так і для жінки. Для того щоб обрати правильну зачіску, яка буде підкреслювати переваги, необхідно врахувати безліч моментів: форму обличчя, колір очей, модні тенденції. Це під силу професіоналом своєї справи – перукарям.

До всеукраїнського челенджу #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT долучилися колеги з Зміївської районної філії Харківського центру зайнятості, які пропонують Вашій увазі відеоролик про професію перукаря.

11.09.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT

 

Колеги з Рівненської обласної служби зайнятості долучилися до профорієнтаційного челленджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT. Кухар – це «найсмачніша» професія. Людина, яка обрала собі цей фах, повинна не тільки гарно готувати, а й уміти презентувати свої страви. Кухар – це митець, який вправно створює неповторні гастрономічні шедеври, які здатні задовольнити не лише фізіологічні, а й естетичні потреби людей. Пропонуємо вашій увазі презентацію професії «кухар».

11.08.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

 

На Львівщині стрімко розвивається туристичний бізнес, відповідно, збільшується й число готелів. А що ви знаєте про роботу керівника reception, або адміністратора?
Від зустрічі саме з адміністратором складається перше враження клієнта про готель в цілому. Комунікабельність і «легкість» у спілкуванні, уміння швидко приймати рішення і делегувати завдання – ось набір якостей, необхідних у роботі адміністратора. Так це чи ні? Дивіться у відео від профорієнтаторів Сколівської районної філії Львівський обласний центр зайнятості., які долучилися до челенджу #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

13.07.2020
Вбудована мініатюра для Профорієнтаційний проєкт #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

 

Босоніжки, кеди, сабо, балетки, сліпони.На високих підборах, і без них, для особливого випадку чи для пікніка з друзями. Не уявляємо свого життя без взуття! І, звісно, без майстрів, які це взуття створюють.
До челленджу #ХОЧЕШМОЖЕШDOIT долучились колеги із Василівської районної філії Запорізького ОЦЗ.
Вони презентують професію майстра з пошиву взуття - чоботаря, або шевця.
Приємного перегляду. 

09.07.2020