Вбудована мініатюра для Знайти роботу під час карантину

Втрата роботи громадянами природно збільшила навантаження для служби зайнятості. Про те, як працювала і змінювалась система підтримки безробітних, розповіла начальник Управління надання послуг Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Інна Бондіні, відповідаючи на питання слухачів «Радіо Свобода».

24.04.2020
Вбудована мініатюра для  Юлія Жовтяк про роботу служби зайнятості в умовах карантину

Карантин, без перебільшення, змінив життя мільйонів людей. Один із глобальних викликів сьогодні – безробіття. Воно змінює ринок праці і звичний матеріальний стан українців.

Як стати на облік у центрі зайнятості під час карантину? На яку допомогу по безробіттю можна розраховувати і за яким принципом вона нараховується? Чи мають право на допомогу ті, хто звільнився за власним бажанням?

Дивіться коментар Юлії Жовтяк, заступника директора Державного центру зайнятості в сюжеті ТРК «Україна».

23.04.2020
Вбудована мініатюра для Онлайн-брифінг директора Київського міського центру зайнятості Віктора Білича

У період карантину центри зайнятості обслуговують клієнтів дистанційно. Логічно, що кількість питань, які надходять до нас, збільшилася в рази.

Ситуацію на столичному ринку праці прокоментував під час онлайн-брифінгу директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич. Він надав детальні роз’яснення на питання, які найчастіше ставлять наші клієнти:

- Як стати на облік під час карантину?

- Коли надається статус безорбітного?

15.04.2020
Вбудована мініатюра для Власний бізнес за сприяння служби зайнятості

Маєте власну бізнес-ідею, але не знаєте, як втілити її в життя? Час реалізації задумів настав! Що потрібно зробити, аби отримати допомогу від служби зайнятості для започаткування власної справи? Слухайте коментар заступника директора Департаменту реалізації політики зайнятості Олени Мельник.

Сюжет програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» від 28.02.2020

02.03.2020
Вбудована мініатюра для На відкритті нового Центру електрозварювання презентували освітні послуги

В Олександрійському навчальному відділенні Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості урочисто презентували новий Центр сучасних зварювальних технологій для підготовки кваліфікованих електрозварників ручного зварювання.

Сюжет на телеканалі "Сфера - ТВ" 07.02.2020.

07.02.2020
Вбудована мініатюра для Незабаром на #ОсвітнійПорталДСЗ нові курси, семінари та вебінари

Безліч корисної інформації щодо пошуку роботи та започаткування власної справи... і все це на одному сайті #ОсвітнійПорталДСЗ! Обирайте рубрику, яка вас цікавить – читайте, переглядайте відео та мерщій до нової роботи! Сюжет на телеканалі "Канал 402" від 13.01.2020

28.01.2020